Ky është personi që po i mungon shumë Leartës

Lajme nga Bota


Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se po i mungon shumë djali i saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotê./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *