Ky është momenti më i mirë i Remzies në pushime

Lajme nga Bota


Remzie Osmani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash, popullore kosovare dhe popullore vajtuese

Remzia ndan momentin më të mirë nga pushimet. Remzie Osmani po vazhdon të jetë një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Si për zërin e veçantë që ka, ajo gjithmonë e dëshmon që ka një stil të veçantë, shkruan Kosovarja. Duke qenë e dalluar çdo herë, Remzia asnjëherë nuk u ik lajmeve rozë. Në këtë imazh të fundit, ajo duket mahnitëse në ambientin që po kalon në pushime.Theksojmë, këngëtarja është shfaqur krejt e thjeshtë pa pikë grimi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *