Ky është i riu që humbi jetën në askidentin e rëndë në Komoran FOTO

Lajme nga Bota

Rreth orës 19:30, një aksident i rëndë ndodhi sonte në magjistralen Prishtinë – Pejë, saktësisht në Komoran.

Në këtë aksident u përfshinë tri vetura, ndërsa një person s’arriti t’u shpëtojë plagëve, duke vdekur rrugës për në QKUK.

Viktima është Salih Bytyqi nga fshati Fushticë e Epërme e Drenasit.

I ndjeri ishte 37 vjeç ishte i martuar dhe ka lënë pas disa fëmijë, ndërsa ishtë punëtor në ndërtimtari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *