Ky është dhëndrri i Shkurte Fejzes

Lajme nga Bota


Këngëtarja Shkurte Fejza është bërë tre herë vjehërr. Këngëgarja ka tri vajza dhe dy prej tyre janë të martuara. Gjithashtu, i biri i vetëm i këngëtares prej vitesh është i fejuar, shkruan “Kosovarja”.

Teksa Gresa e mbanë larg vëmendjes së publikut të shoqin, të njejtën gjë nuk e bënë motra e saj Besiana. Besiana, që gjithashtu është këngëtare, ka dy vite që është martuar dhe shpesh shfaqet nën shoqërinë e të shoqit. Çifti po kalojnë çaste të bukura nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *