Ky është 20 vjeçari shqiptar që ndërroi jetë në askldentin tragjlk

Lajme nga Bota


Një lajm i trishtë nga Greqia! Një 20-vjeçar shqiptar, Klajdi Hallulli ka ndërruar jetë në një aksident të ndodhur të shtunën në mbrëmje. Ai po udhëtonte me automjetin e tij Ford Focus kur u përplas nga një pemë.


Ai u dërgua në spital me plagë të rënda por nuk arriti të mbijetojë. Ai po udhëtonte bashkë me tre djem të tjerë të moshave 19 dhe 20 vjeç, njëri prej të cilëve vijon të jetë në gjendje të rëndë. Ndërkohë që dy të tjerët e kanë kaluar tashmë rrezikun për jetën. 20-vjeçari shqiptar jetonte në shtetin fqinj bashkë me familjen, prindërit dhe vëllanë e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *