Kushtrimi e mbush dorën me dukat sikur gruaja e tij

Lajme nga Bota


Kushtrimi e mbush dorën me dukat sikur gruaja e tij

Kushtrimi e Learta janë dyshja që komentohen për stilin e tyre dhe dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Ata janë prindër të një djali, dhe pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Në secilin postim Learta tregon se është një nuse tradicionale, ku shfaqet e mbushur me dukat me veshje të ndryshme kombëtare.

E kur jemi tek dukatit, duket se këtë gjest po e përcjell edhe tek bashkëshorti, pasi në imazhin që ndau së fundmi vërehet dukati që ka vendosur në dorë.

Si po ju duket kjo paraqitje e tij?/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *