“KUSH JE TI DHE ÇFARË I KE BËRË TEAS?”

Lajme nga Bota


Tea Trifoni është një prej ish-konkurrenteve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram.

Tea publikoj fotografi me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjerrë në pah format.

Fansat e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner, por një koment mori vëmendje teksa e pyet se “kush je ti, çfarë i ke bërë Teas?”, e krejt kjo si pasojë e ndryshimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *