Kush janë vajzat që po i dhurojnë puthje Sabri Fejzullahut?

Lajme nga Bota


Kush janë vajzat që po i dhurojnë puthje Sabri Fejzullahut?


Këto vajza i dhurojnë puthje Sabri Fejzullahut.

Është këngëtar mjaftë i dashur për publikun shqiptar.

Këtë simpati e ka fituar që kur u bë pjesë e skenës muzikore për herë të parë, e që nga atëherë ai po shijon suksese të mëdha, shkruan Kosovarja.

Këngëtari në fjalë është edhe një prind i mrekullueshëm ku gjithmonë e tregon dashurinë dhe respektin që e ka për ta.

Duke hapur arkivat, Sabriu tregojë se për shkak të largësisë që e ka me vajzat e tij, po i mungojnë shumë.

“Jeni largë por ngat zemrës sime Adelina e Bulza, dy dritat e mija”, ka shkruar ai sipër imazhit ku shihen dy vajzat duke i dhuruar puthje.

Mjaftë emocionuese kjo, apo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *