Kush ia bëri Leonora Jakupit këtë befasi kaq të këndshme

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo tregoi se ka pranuar një dhuratë shumë të këndshme./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.