KUSH I BËN FLIJAT MË TË MIRA SE RYVA KAJTAZI?

Lajme nga Bota


KUSH I BËN FLIJAT MË TË MIRA SE RYVA KAJTAZI?


Këngëtarja kosovare edhe kur s’është aktive në muzikë arrin të marrë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

Fjala është për Ryva Kajtazin, këngëtarja e dashur nga publiku për zërin dhe stilin e saj, e cila kohët e fundit është mjaft akitve në Instagram, ku ndan me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria.
Edhe ajo si pothuajse shumica e shqiptarëve e kalon vikendin duke përgatitur ushqim tradicional.

Ryva ka publikuar në Instastory se flinë, ushqimin e preferuar e pothuajse të gjithëve, e përgatit me saça, taman në mëyre tradicionale.
Epo vikendi kështu ka lezet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *