Kush është mashkulli në krahët e të cilit po ‘pushon’ Leonora, e njihni të gjithë ju

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet në krahët e aktorit të njohur, Flori Binajt.

Kjo foto është nga emisioni “Shiko Kush Luan”, ku ishte e ftuar Leonora. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *