Kush është ky bukurosh qe po e shoqëron Engjin në veturë?

Lajme nga Bota

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.


Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shfaqet në veturë e shoqëruar nga vëllau i saj. Kaq bukur po doken të dy. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *