Kur Fero është duke ardhur në shtëpi, nuk do ta besoni si e pret Arbenita

Lajme nga Bota


Kur Fero është duke ardhur në shtëpi, nuk do ta besoni si e pret Arbenita
Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero prej kohësh janë në një lidhje dhe pavarësisht ulje ngritjeve, ata vijojnë të jenë bashkë.


Modelja poston herë pas here foto me partnerin ku duket qartë afrimiteti dhe dashuria që kanë për njëri tjetrin.

Këtë herë ajo ka treguar përmes një memeje se si e pret ajo partnerin kur i thotë se është duke ardhur.

“Unë pasi i dashuri im më thotë se është duke ardhur”, shkruan ajo në një foto të një miushi që është duke parë gjithë dashuri nga dritarja dhe duket qartë që mezi po pret të vijë dikush.

Modelja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ndërsa reperi është rikthyer sërish pas një mungese të gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.