Kunatës së Motrave Mustafa iu mbush shtëpia me mysafir, kështu i priti ajo

Lajme nga Bota


Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale. Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se priti për darkë shumë mysafir. Duket se Medina është një nuse shumë e zonja./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *