Ku janë nisur Engji e Shyhretja me këto fustana deri në fund të këmbëve?

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në një nga fotot ajo shihet bashkë me vajzën e saj Engjin, të dyja të veshura me fustana të gjatë dhe po duket bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *