Korab Jetishi deshë ia ndali frymën gruas me këtë gjest

Lajme nga Bota


Korab Jetishi deshë ia ndali frymën gruas me këtë gjest

Korab Jetishi është këngëtari gjakovar i cili pëlqehet po aq shumë sa babai i tij Xeni.


Këngëtari është i martuar dhe baba i dy fëmijëve, ku rrallë herë edhe instagramin e përditëson me imazhe familjare, shkruan “Kosovarja”.

Në veçanti gruaja e tij Gena përflitet shpesh për fizikun e saj, duke u pëlqyer mjaft shumë.

Jo rrallë herë çifti në fjalë kanë postuar imazhe të bukura e shpesh edhe intime.

E sot Gena ndau pak a shumë një të tillë, tek sa Korabi shihet duke i dhuruar përqafim të fortë sa desh ia ndau frymën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *