Kjo video e publikuar nga Gili po mahnitë gjithë!(PAMJE)

Lajme nga Bota


Ndërkaq Gili ka humbur shumë peshë kohëve të fundit dhe kjo e ka bërë që të komentohet shumë në çdo paraqitje të saj.

Ajo tashmë me 20 kilogramë më pak po duket tejet elegante.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar ajo ku shihet e kuruar deri në detajin e fundit.

Këngëtarja po duket shumë bukur. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.