Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro

Lajme nga Bota


Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro


Sa kushton një veshje e përditshme e LoredanësLoredana njihet për dashurinë e saj ndaj veshjeve interesante.
Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër njihet për shijen e veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë është në qendër të vëmendjes për çmimet me të cilat kushtojnë veshjet e saja si ato të përditshmet dhe ato që vesh në skenë apo koncerte.

Së fundmi Loredana ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur mjaft thjeshtë në sytë tanë, por ja në të vërtetë sa shpenzoi ajo për këtë dukje.Faqja ‘whattheywearin’ zbuloi se veshja e saj komplet kap shifrën prej 3320 eurosh që natyrisht se është një shumë e lartë për përditshmëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *