Kjo paska qenë ditë e mallkuar/ Covid-19 i merr jetën 32-vjeçarit shqiptar pa asnjë sëmundje

Lajme nga Bota


Koronavirusi vijon të përhapet me shpejtësi në vendin tonë duke shënuar shifra rekord, të infektuarish dhe vik timas h.


Shkon në 10 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, MSH: 6 të infektuar prej familjes nga Puka, dy raste janë të reja. Kufizoni lëvizjet! – Balkanweb.com – News24

Gjatë ditëve të fundit është vënë re dhe një rritje e madhe e numrit të të rinjve që infektohen me Covid, dhe në disa raste ky infektim përfundon në fatalitete.

Së fundmi virusi i ka marrë jetën një 32-vjeçari nga Kukësi. JOQ shkruan se është ndarë nga jeta Xhafer Gjana 32-vjeç i cili nuk kishte asnjë sëmundje tjetër shoqëruese.

Gjana ishte zhvendosur për të jetuar në Tiranë dhe këtu ka humbur edhe jetën. Miqtë dhe të afërmit e tij shprehin ngushëllimet për familjarët e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *