Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën

Lajme nga Bota

Kjo pamje tregon më së miri raportin e Ermirës me vjehrrën. Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto.


Bashkëshortja e reperit ka zbuluar marrëdhëniet me vjehrrën e saj.

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram, Ermira është pyetur se pse nuk publikon foto me vjehrrën, shkruan lajmi net.

Ajo i ka kthyer përgjigje teksa ka publikuar një foto duke e puthur në kokë bashkë me Goldin.

Në të njëjtën kohë, Ermira i ka venë edhe tri emotikona zemra fotografisë.

Ndryshe, Gold AG dhe Ermira janë bërë prindër për herë të parë të një djali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *