Kjo foto e dëshmon shtatzëninë e Afronës-gruas së Bleros

Lajme nga Bota


Modelja e njohur Afrona Dika arriti të bëj e njohur tek audienca shqiptare që kur u martua me Bleron.


Dyshja ka një vit e gjysmë që kanë kurorëzuar dashurinë me martesë, duke shfaqur momente të shumta së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë është përfolur për një shtatzëni të mundshme të Afronës, por që nuk ka pasur ndonjë konfirmim nga vet çifti. Ishte fotoja e publikuar së fundmi që zgjojë dyshime të shumta pasi vërehet barku i fryrë i saj ku e ka mbuluar me dorë dhe shihet se ka shtuar goxha peshë. Së si qëndron e vërteta duhet të presim konfirmim nga vet çifti, por që vërtetë Afrona po duket bukur edhe kështu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *