Kjo është shtëpia super luksoze e të fejuarit të Gentes

Lajme nga Bota


Kjo është shtëpia super luksoze e të fejuarit të Gentes

Genta Ismaili po vjen me një projekt të ri muzikor dhe lajmi për këtë risi është bërë i ditur pak ditë më parë, shkruan “Kosovarja”.


Siç merret vesh, këngëtarja kosovare nuk do të vjen vetëm, por në duet me një këngëtar të mirënjohur nga Turqia.

Genta, ka kohë që nuk është edhe aq prezente në botën e muzikës, andaj bashkëpunimi po pritet me kurreshtje nga publiku i saj.

Këngëtarja këto ditë po qëndron në Turqi, ku po jeton në mes të luksit, me gjasë në shtëpinë e të dashurit të saj shumë të pasur, shkruan “Kosovarja”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *