Kjo është poza më e bukur që Riola e realizoi me prindërit dhe vjehërrinë

Lajme nga Bota


Riola Hamzaj para disa ditësh i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo është fejuar me Besjanin, me të cilin janë në lidhje prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.
Në këtë ditë kaq të lumtur për të, nuk munguan fotot e bukura që solli vetë ajo apo edhe familjarët e saj.

Padyshim që në këtë ditë kaq të veccantë, prezenca e prindërve dhe vjehërrisë ia shtoi hijeshinë organizimit dhe celebrimit familjar.

E sot Remzia ka sjellë këtë foto kaq të bukur të tri palë çifteve, Riola me të fejuarin bashkë me prindërit e vjehërrinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *