KJO ËSHTË MOTRA BUKUROSHE E GENTES QË FESTON SOT DITËLINDJEN

Lajme nga Bota


KJO ËSHTË MOTRA BUKUROSHE E GENTES QË FESTON SOT DITËLINDJEN

Genta Ismaili është një nga këngëtaret kosovare më të pëlqyera në vend por edhe në gjitha trojet ku ka shqiptarë.

Muzika e saj përherë është pëlqyer për shkak se Genta ka ditë si të sjellë risi e të jetë në hap me kohën, mbi të gjitha duke mbizotëruar origjinaliteti saj.

Ndonëse kohët e fundit rrallë po sjellë projekte por kur e bën sigurohet të godasë në shenjë, ashtu siç po pritet edhe bashkëpunimi me një këngëtar të njohur turk.
E sot për këngëtaren është një ditë e veçntë.
Motra e saj Mani feston ditëlindjen ku nuk ka munguar urimi nga Genta.

“Urime ditëlindja motër të uroj që gjitha dëshirat dhe ëndrrat të bëhen realitet.
Të dua shumë”, ka shkruar këngëtarja sipër imazhit të motres./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published.