Kjo është motra bukuroshe e Adelina Tahirit

Lajme nga Bota

Këngëtarja Adelina Tahiri ka një motër dhe një vëlla, që të dy më të rinjë se ajo në moshë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtërja është shumë e afërt me motrën dhe vëllain, me të cilët poston shpesh fotografi të ndryshme.

Diana, motra bukuroshe e Adelines, tashmë është rritur e është bërë zonjushë e vërtet, madje po e sprovon vetën edhr në fushën e muzikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *