Kjo është kunata bukuroshe e Elita Rudit

Lajme nga Bota


Kjo është kunata bukuroshe e Elita Rudit. Elita Rudi është bukuroshja zeshkane që para pak vitesh e pushtoj ekranin me energjinë e saj pozitive.


Elita, sjelli në ekran disa formate televizive, ku ftoj e intervistoj shumë figura të njohura publike, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, Elita u bë shumë e përfolur kur nisi një lidhje me reperin Gjiko, me të cilin ka një djalë dhe janë në pritje të fëmijes së dytë, shkruan “Kos ovarja”.

Ne, zbulojmë edhe vëllain e Gjikos, producentin Bing Bang me të shoqen, kunaten e Elites, që duket mjaftë bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *