Kjo është gjëja që po i pëlqen Leartës të bëjë gjatë shtatzanisë së dytë

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Learta është soprano dhe është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhrete Behlulit. Më datë 7 Maj 2019, Shyhrete Behluli & Learta Jakupi publikojnë videoklipin “Për Ty Nexhmije”. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku & Rexho Mulliqi.

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.
Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi ajo po shihet shpesh me dimija dhe dallamë. Duket se kjo është gjëja që i pëlqen Leartës të bëjë këto ditë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *