Kjo është fotoja më e ëmbël e djalit të Goldit, nuk duhet humbur

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.


Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E sot zonja ka publikuar foton më të ëmbël të Guerilit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *