Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës

Lajme nga Bota


Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës
Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.


Mbrëmjen e sotme Zaimina ndau një lajm mjaft ekskluziv me publikun e “Shiko Kush LUAN”, pasi tregoi se tashmë ajo dhe partneri i saj janë celebruar, por Zaimina ka vendosur që të mbajë mbiemrin e vet dhe jo të bashkëshortit.

Këtë lajm ekskluziv, Vasjari e zbuloi kur u pyet gjatë sfidës së saj, ku zbuloi gjithashtu se dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti ishte një makinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *