Kjo është dhurata e parë që ia ka bërë djalit Gold AG

Lajme nga Bota

Reperi i njohur shqitpar, Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, së fundmi janë bërë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.


Fëmijën ata e pagëzuan me emrin Gueril ndërsa urimet ishin të shumta.

Tani Goldi nuk po ndahet nga vogëlushi i cili i dha epitetin prind dhe e bëri shumë të lumtur.

Mbrëmë në emsionin “Express Rozë”, me Festa Qoqaj ka qenë i ftuar reperi Gold AG, ku ka folur rreth jetës së tij private.

Goldi ka treguar edhe dhuratën e parë që i ka bërë djalit të tij, Guerilit.

Ai ka folur edhe bashkëshorten e tij dhe takimin e tyre të parë./Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *