Kjo bukuroshe është gruaja e Naser Rafunes

Lajme nga Bota


Aktori dhe producenti i njohur kosovar, Naser Rafuna, prej vitesh sjell në ekran serialin e njohur “Çka ka shpija”.

Rafuna, punon shumë që ky serial të jetë i ndjekur dhe i suksezhëm e ta ruaj pozicionin e më të shikuarit.

Ani pse i famshëm dhe tejet i pëlqyer, Naser Rafuna ka mbetur i thjeshtë dhe ka arritur ta mbaj larg syrit të publikut jetën private.

Ju njohim me gruan e Naserit, që duket elegante dhe një zonjë mjaftë e pashme, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *