Kishte vite që mundohej për një fëmijë, do habiteni se sa nur të bukur i ka dhënë shtatzania Orinda Hutës

Lajme nga Bota


Pak kohë më parë, nëpërmjet kometeve të dyshimta dhe fototve ku Orinda dhe Turi preknin barkun e moderatores u ngritën dy shimet për një shtatzëni të mundshme të saj.


Orinda Huta hijacks TV Klan’s moderator show
Orinda u mundua fillimisht të mohoj zërat duke publikuar një foto ku barku i dukej mjaft i sheshtë.

Por vetëm 4 ditë më parë ajo publikoi foto krah Turit dhe çifti dha lajmin e ëmbël që gezoi shumë edhe gjithë ndjekësit e dyshes. Orinda ka ndërruar së fundmi edhe foton e profilit në Instagram ku veshur me një fustan të zi, barku I duket akoma më shumë dhe moderatorja shkëlqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *