Këtë mashkull e quan Remzie Osmani ‘sheqer’

Lajme nga Bota


Këtë mashkull e quan Remzie Osmani ‘sheqer’. A e dini kujt i thotë Remzia sheqer?

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani, e cila shkëlqen me paraqitjet e saja dhe performancat nëpër mbrëmje muzikore, ka bërë që të jetë mjaftë e angazhuar.


Ajo në Instastory ka shpërndarë një fotografi me vëllaun e saj, Nexhat Osmanin, i cili njëkohësisht është edhe kolegë dhe shoqërues i saj, pothuajse në çdo mbrëmje që ajo performon. shkruan Kosovarja.

“Shoferi me sheqer”.- ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë duke e etiketuar Nexhatin.

Tani më dihet se dyshja përpos raportit vlla dhe motër, ata ngjajnë më shumë si dy shokë të pandashëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *