Këtë herë Learta dëshpëron me veshjen, shikoni çfarë fustani ka veshur

Lajme nga Bota


Këtë herë Learta dëshpëron me veshjen, shikoni çfarë fustani ka veshur

Learta Jakupi njihet për stilin e bukur dhe unik.

Ajo poston shpesh video nga ambienti i punës ku cdo ditë tregon veshjet e bukura, shkruan InfoKosova.

Mirëpo këtë herë ka dëshpëruar me pamjen.

Ajo ka veshur një fustan që nuk duket se i shkon shumë./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *