Ketë emër interesant ka vendosur t’ia vë vajzës ‘Mehmet Kosova’

Lajme nga Bota


“Mehmet Kosova” dhe gruaja tij vendosin për emrin e vajzës. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet në Kosovë si “Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të parë. Ai dhe modelja e njohur Sinem Kobal janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël.


Sinemi tani është në muajin e tetë, dhe çifti tashmë e kanë bërë pubike se po presin një vajzë. Sipas mediave turke çifti tashmë e kanë zgjedhur edhe emrin për vajzën e tyre që do vijë në jetë së shpejti. Kenani dhe Sinemi duket se kanë vendosur që vajzën ta pagëzojnë me emrin Lalin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *