Këta janë prindërit e Ariana Fejzullahut

Lajme nga Bota


Ariana është e shoqja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, me të cilin ka katër fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja, janë të martuar prej vitesh dhe vëmendja e publikut dhe ajo mediatike gjithmonë ka qenë mjaftë e madhe për ta.

Ariana, kohë pas kohe poston në faqen e saj në Instagram edhe foto të familjes, prindërve, motrave e mbesave të saj.

Siç mund ta shihni, ajo me krenari ka postuar më të dashurit e saj në faqen e saj shumë të ndjekur në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *