Kështu vishet Afërdita në ditët me borë

Lajme nga Bota


Në kohë pandemie, të famshmit tanë po gjejnë kohë më shumë për vete dhe familjen, duke shijuar çdo moment së bashku.


Ndër ta veçohet edhe Aferdita Demaku, e cila në secilën stinë din si të përshtatet me ambientin, duke sjellë edhe stile interesante në veshje, shkruan “Kosovarja”.

Me një imazh të realizuar në bjeshkë, ajo ka pozuar me veshje të dimrit, duke vënë në pah linjat trupore e cila ngjason në vajza të reja.
Këtë veshje e kombinoj me një kapele e syze në sy duke u shfaqur me plotë stil.

Me këtë pozë ajo po rrezon si rreze dielli, përkundër motit të ftohtë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *