Kështu shkon në marketin poshtë shtëpisë Gresa Behluli

Lajme nga Bota

Kështu shkon në marketin poshtë shtëpisë Gresa Behluli

Gresa Behluli është një nga këngëtaret që kohë pas kohe gjen vëmendjen e gazetarëve të shoubizit.


Këngëtarja e shumë projekteve muzikore, më i famshmi nga të cilët mbetet “Uji mineral”, ka pak kohë që është martuar, por rrallë shihet në krahët e të shoqit.

Me sa duket, bashkëshorti i Gresa Behlulit nuk ka fortë dëshirë të ekspozohet, andaj rri më larg dhe mjaftë i tërhequr, shkruan “Kosovarja”.

Gresa sot është shfaqur nga ashensori, e veshur sportive dhe duket që po kthehej nga marketi poshtë shtëpisë.

Këndshëm po duket Gresa, apo? Hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *