Kështu rregullohet Shyhrete Behluli kur del për kafe me shoqe

Lajme nga Bota


Kështu rregullohet Shyhrete Behluli kur del për kafe me shoqe

Edhe kur del me shoqe, Shyhrete Behluli duket si zonjë e rëndë


Këngëtarja Shyhrete Behluli, po vazhdon të merr vëmendje edhe kur del me shoqe.

Ajo kujdeset shumë për veten e saj, sa që as pleqëria nuk po ia lë shenjë.

Së fundmi në një foto të publikuar me një shoqe të saj, ajo duket si një zonjë e rëndë.

Me një karrierë gati 50 vjeçare padyshim që Shyhrete Behluli e meriton epitetin e si këngëtarja më e dalluara e më e dashura nga publiku, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotê.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *