KËSHTU RELAKSOHEN GRUAJA E MILOT RASHICES DHE AJO E LEDRI VULES

Lajme nga Bota


Belkiz Kera dhe Sara Hoxha, tashmë janë bërë shoqe të mira.

Ato shpesh here shihen pran njëra tjetrës, shkruan infokosova.

Ditën e sotme janë fotografuar në një kafene teksa shihen se po e kalojnë mirë më njëra-tjetrën.

Kujtojmë se të dy bukuroshët janë grat e futbollistitit Milot Rashica dhe ajo e reperit Ledri Vula./infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *