Kështu po e shijon jetën pas ndarjes djali hastret i Danit

Lajme nga Bota


Andi Krasniqi është djali hastret i këngëtarit të njohur nga Peja- Danit.


Ndryshe prej babait të tij, ai nuk e ka preferuar skenën e muzikën, por jeton në luks falë babait, shkruan “Kosovarja”.

Përveç jetës luksoze, Andi ka fituar edhe famën për shkak të reputacionit të Danit.

Andi ishte i fejuar me Dafina Hazirin, që krejt papritur i ndanë rrugët duke u bërë lajm ‘bombastik’ në media.

Madje, dyshja simpatike priteshin të martoheshin shumë shpejt, por se cka ndodhi dhe jeta tyre mori kahje të ndryshme.

Përderisa Dafina po meret me profesionin e saj me botox e fillera, Andi në anën tjetër nuk po hekën keq duke dalë me shoqni sa në Shisha bar e sa ne vende tjera.

Kështu e paska beqarllëku./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *