Kështu po duket Shkurte Fejza e veshur me trenerka

Lajme nga Bota


Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me trenerka dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *