Kështu llastohet Kida në veturën e saj superluksoze

Lajme nga Bota


Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë po shijon kohën e saj në Dubai.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar disa foto dhe video në Instastory ku shihet pamje e bukur e Dubait dhe këngëtarja që e shijon qëndrimin e saj atje duke shëtitur në makina superluksoze.

Kida erdhi e veshur me marka të njohura çmimet e të cilave prekin mijëra euro për një paraqitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *