Kështu ia feston ditëlindjen Belkizja nënës

Lajme nga Bota


U bë e njohur që kur u lidh me Milot Rashicën dhe sot ajo ka emër e është mjaft e ndjekur në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.


Belkizja nga qyteti i Vushtrrisë po jeton mes Kosovës dhe Zvicrës dhe jetën e saj shpesh e ekspozon në rrjete sociale.

Bukuroshja që është bërë nënë e një djali, këto ditë ka festuar ditëlindjen e të ëmës, ngjashmërinë me të cilën e ka tejet të madhe.

Nënë e bijë duken si shoqe në këto foto nga festimi i ditëlindjes së mamit të Belkizes dhe vjehrrës së Milotit, shkruan “Kosovarja”, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *