Kështu i ngjitet në trup vajza Nexhatit midis qytetit

Lajme nga Bota


Nexhat Osmani është këngëtari i njohur kosovar i cili pëlqehet shumë nga publiku sidomos për baladat e tij të bukura.

Ai po ashtu pëlqehet edhe për këngët e bukur me motrën e tij Remzien të cilët bashkë para pandemisë ishin më të kërkuarit për dasma e ahengje, shkruan “Kosovarja”.
Siç dihet Nexhati është i martuar dhe baba i tre fëmijëve.

Së fundmi ajo dhe gruaja e tij Xhevahirja kanë pozuar midis qytetit por vëmendje në foton e tyre mori vajza e tyre e cila iu kap pas trupit fort Nexhatit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *