Kështu e quan jetën Fifi pas ndarjes nga i dashuri

Lajme nga Bota


Kështu e quan jetën Fifi pas ndarjes nga i dashuri


Këngëtarja e njohur Fifi kohë më parë deklaroj publikisht që është e dashuruar.
Djali që i mori zemrën duket se e ka lënduar, duke i dhënë fund lidhjes së tyre afat shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Këtë dhimbje që po e përjeton pas ndarjes, po e shpreh me anë të postimeve që po i bën në rrjetet sociale.

Me publikimin e fundit ajo shkroi “Jeta është më e mirë në bardh dhe zi”, ku fansat nuk ngurruan të aludonin se ka të bëjë me zhvillimet e fundit të jetës personale.

Ndoshta seriozisht Fifi kështu po e mendon jetën pas ndarjes, apo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *