Kështu e quan Ermali gruan e tij

Lajme nga Bota


Kështu e quan Ermali gruan e tij. Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar një imazh pranë bashkëshortes së tij, Arianës.

Nga pushimet luksoze, çifti po postojnë momente të shumta së bashku. Së fundi, Ermali në profilin e tij zyrtar ‘Instagram‘ ka ndarë me 493 ndjekësit e tij një foto me gruan nga pushimet në Turqi. ‘Pushimet, unë dhe zemra ime’, ka shkruar në foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *