Kështu e quan babai i Ledrit mbesën e tij

Lajme nga Bota


Ditë më parë në familjen Vula erdhi në jetë vajza e reperit të famshëm Ledri Vula duke e pagëzuar me emrin Poem Blue.


Ata u befasuan nga të afërmit e tyre me surpriza të këndshëm për shkak se Xheri dhe Agroni fituan epitetin gjyshër për herë të parë, shkruan “Kosovarja”.

Momentet e bukura që po i kalon djali I tyre me vogëlushen nuk hezitojnë ti ndajnë edhe në rrjetet sociale, ku nga dashuria për vogëlushen Agroni i ka vënë edhe nofkë duke e quajtur Poi.

“Poi & Ledri” ishte mbishkrimi iimazhit në të cilën ka pozuar Ledri duke e përqafuar vajzën e tij./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *