Kështu e kalon ditën Ëngjëllusha me nënën dhe vëllaun

Lajme nga Bota

Familja e Shyhrete Behlulit është tashmë e njohur për publikun shqiptar, dhe ndër më të komentuarat e mediave, shkruan “Kosovarja”.

Engjëllusha Salihu ka ndarë me ndjekësit një foto në instagram, ku shihet në një restaurant së bashku me Shyhreten dhe vëllaun e vogël, Lumin.

Projekti i fundit muzikor i Engjëllushes është potpuria e përbashkët me nënën e saj “Je ma e mira”. / “Kosovarja”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *