Kështu e kalojnë ditën Shyhretja, Violeta dhe Vjollca

Lajme nga Bota


Kështu e kalojnë ditën Shyhretja, Violeta dhe Vjollca

Shyhrete Behluli, Violeta Kajtazi dhe Vjollca Buqaj janë ndër emrat më të dashur të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Ato janë shumë moti pjesë e skenës muzikore dhe janë të pranishme në festat dhe ahengjet e shumë shqiptarëve gjithandej nëpër botë.

Përveç se janë kolege, të trija janë edhe shoqe shumë të mira mes vete e kalojnë kohë shpesh në prani të njëra-tjetrës.

Violeta është ajo që sot ka publikuar një foto në shoqërinë e Shyhretes dhe Vjollcës, ku shihen në një restaurant në kryeqytet, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *